Про бренд

Майстерня з пошиття мереживної жіночої білизни SokoLingerie знаходиться у Києві. Тут, в самому серці України, наш дизайнер Євгенія створює прекрасні моделі, додаючи у комплекти Soko унікальні ноти жіночності, ніжності, краси і трішки магії. Ми використовуємо тільки якісні матеріали українського і європейського виробництва. Ви можете обрати готовий комплект або замовити пошиття за вашими мірками і смаками, ми врахуємо будь-які побажання.

Наша історія

У 2014 Києві почала роботу невелика майстерня з індивідуального пошиття жіночого одягу. Усі моделі були унікальними і створювалися, враховуючи особливості і побажання кожного клієнта. Клієнти належним чином оцінили цікаві моделі і високу якість наших товарів.

Після того, як наш дизайнеро відвідав виставку у Мілані в асортимент вводиться мереживна жіноча білизна ручної роботи,  яка відразу починає користуватися популярністю у наших іноземних клієнтів.

Комплекти їдуть до Норвегії, Греції, США і навіть Японії.

Оскільки мереживна білизна стає все більш і більш популярною, і кількість замовлень на неї значно перевищує кількість інших замовлення, нами було прийнято рішення розвивати саме цей напрям під брендом SokoLingerie.

SokoLingerie — вишукана білизна ручної роботи

Ідея отримала розвиток і майстерня тепер займається розробкою унікальних моделей і пошиттям жіночої мереживної білизни. Кожна наша модель унікальна. Ми створюємо її на основі поєднання останніх модних тенденцій, кращих європейських колекцій, відгуків наших улюблених клієнток і креативного мислення нашої дружної команди.

Головне для нас - приносити радість 

Ми хочемо, щоб мереживні комплекти від Soko приносили радість і гарний настрій щодня, саме тому шукаємо індивідуальний підхід до кожної прекрасної дівчини, яка до нас звертається. Наші пріоритети:

  • Унікальність моделей
  • Якісні матеріали
  • Швидка доставка
  • Доступні ціни
  • Високу якість

Ми замовляємо матеріали в Європі і шиємо на власному сучасному устаткуванні. А далі  обов'язково проводиться перевірка якості усіх виробів.

Чудові ціни

Ми завжди здивуємо вас приємними цінами і зможемо запропонувати знижки і подарунки постійним клієнтам.

З будь-яких питань пишіть на електронну адресу sokolingerie@gmail.com

Наші реквізити:

ФОП Соколенко Євгенія Сергіївна 

Банківські реквізити:

IBAN  UA953226690000026000500324278

ПАТ КБ "Ощадбанк" 

ЄДРПОУ 0000000000 (десять нулів)