Безкоштовна білизна - благодійна допомога

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ТИМЧАСОВО ПРИПИНЯЄМО. Наразі білизни немає, шиємо нову партію.

Ми повідомимо у соц мережах, коли буде відкрито новий прийом заявок.

Любі дівчата! Якщо ви постраждали від війни, і у вас зараз немає можливості придбати білизну, команда Soko зможе вам допомогти. 

Тут ви маєте можливість подати заявку і отримати безкоштовну білизну нашого власного виробництва. Як це зробити?

Заповніть форму нижче, у полі "Ваше повідомлення" вкажіть:

  1. Розмір білизни - в ідеалі обхват грудей, під грудьми, обхват стегон у см. Якщо немає змоги поміряти - нічого, просто напишіть розмір, який зазвичай носите
  2. Вкажіть контакти для доставки Новою поштою (населений пункт, номер відділення, кому відправляти - ім'я та прізвище, номер телефону).
  3. Напишіть, чи зможете оплатити доставку
  4. Напишіть, звідки ви, та будь-яку додаткову інформацію про себе. Ваші особливі потреби чи побажання.

Ми дуже просимо не зловживати замовленнями безкоштовної білизни. Її кількість обмежена, у першу чергу ми будемо допомагати жінкам із зон активних бойових дій, які втратили домівки. 

Кожна ваша заявка буде опрацьована упродовж 2-3 робочих днів. Наш менеджер перевірить, чи є розмір у наявності, за портреби зателефонує для уточнення деталей.

Ми підбираємо білизну на власний розсуд, виходячи з наявності, за можливості враховуючи ваші особливі потреби. У наявності лише жіноча білизна.

Будь ласка, майте на увазі, що ми не розглядаємо заявки з неповною інформацією, незрозумілими розмірами і тп.

Якщо з вами не звязалися протягом 3 днів, це означає, що наразі вашого розміру немає, але ми працюємо і будемо намагатися допомогти вам пізніше, усі заявки ми зберігаємо.

Якщо ж ви хочете допомогти у нашій справі і зробити донат - ви зможете поповнити нашу банку у Mono bank. Ми і сотні дівчат будуть вам безмежно вдячні!

Заявка на отримання безкоштовної білизни

Заповніть, будь ласка, за інструкцією вище.

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕНО